• nowoczesny
  • efektowny
  • prosty
  • funkcjonalny
Załadowany

NOWOCZESNY DOM TYPU STODOŁA

Post Image

Projektowana inwestycja zlokalizowana jest  pod Wrocławiem .W związku z zainteresowaniem projektem  istnieje możliwośc zakupu jako projektu typowego. Więcej informacji wraz z opisem powstawania projektu oraz relacją z realizacji budynku modelowego  znajduje się na stronie www.projektstodola.pl . Ze względu na uwarunkowania działki główne wejście do budynku oraz zjazd zlokalizowane są od strony zachodniej. Urbanistycznie budynek będzie otwierał się na część południową i wschodnią działki. Garaż oddziela część wejściową działki od prywatnej strefy rekreacyjnej z tarasem i ogrodem.

Prosty dom mieszkalny dwukondygnacyjny na planie prostokąta przykryto dwuspadowym, symetrycznym dachem (kalenica prostopadła do drogi dojazdowej). Do budynku, od strony wjazdowej, dostawiono bryłę garażu. Prostota układu i konstrukcji sprawia, że dom będzie prosty i ekonomiczny w budowie, na czym bardzo zależało inwestorom. Elewacja budynku- nowoczesna i minimalistyczna w tonacji naturalnej- biel połączona z naturalnym, ciepłym drewnem.

Budynek posiada prosty, czytelny układ funkcjonalny. Wejście do budynku zlokalizowano od strony zachodniej. W strefie wejściowej wygodny wiatrołap połączony jest z garażem. Na parterze budynku, w części zachodniej, zlokalizowano strefę sypialnianą z łazienką oraz schody na poddasze, po którymi umieszczono wygodną garderobę. Od strony południowo- wschodniej zlokalizowano kuchnię i jadalnię połączoną z salonem- całość otwiera się na ogród- południową częśc działki poprzez duże, przesuwne przeszklenia. Salon dodatkowo otwarty jest na pełną wysokość aż do konstrukcji dachu. Na poddaszu zlokalizowano dwa pokoje oraz łazienkę.

2boczna

1front

4aksa

3aksa

słowa kluczowe: dom stodoła, dom prosty, dom ekonomiczny, nowoczesny dom z dwuspadowym dachem, projekt domu z wjazdem od zachodu; stodoła nowoczesna

Poprzedni
WORK IN PROGRESS – APARTAMENTY W GÓRACH SOWICH
Następny
WORK IN PROGRESS – DOM „+”